• Świąteczny turniej tenisa stołowego

• 22.12.2023 20:08

• Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego w Publicznej Szkole Podstawowej w Pączewie: Świąteczna Rywalizacja i Radość
               20 i 21 grudnia 2023r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego
          w Pączewie odbyły się pełne pasji Świąteczne Turnieje Tenisa Stołowego. Inicjatorzy turnieju, p. Robert Ciesielski i p. P. Derdowski, stworzyli niepowtarzalną atmosferę sportowej rywalizacji uczniów z gminnych szkół podstawowych. W trakcie gry w tenisa stołowego emocje sięgały szczytu, gdy gracze szybko i z zapałem wymieniali się piłeczką. Radosne okrzyki uczestników sprawiły, że wydarzenie było nie tylko sportowym wyzwaniem, lecz także okazją do dzielenia się radością z okazji zbliżających się świąt. Dzięki wsparciu Urzędu Gminy Skórcz i hojności przyjaciół sportu – M. Andreskowskiemu z Janowa, J. Piernickiemu z Barłożna, W. Ciesielskiego z Barłożna każdy uczestnik otrzymał słodki upominek, a trzech najlepszych graczy zostało uhonorowanych medalami i pucharami.

Wyniki zmagań sportowych wyglądały następująco:
          Kategoria klas VII-VIII

1. Magda Suwalska
          2. Magdalena Begier

3. Borczyk

Świąteczne zawody były świetną okazją do wręczenia nagród dla wicemistrzów województwa pomorskiego w tenisie stołowym z Publicznej Szkoły w Paczewie: Wiktora Kajuta, Jana Rybaka i Jakuba Kłosa ufundowanych przez Wójta Gminy Skórcz.
          Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za świetną zabawę i życzymy wspaniałych świąt oraz udanego nowego roku pełnego sukcesów zarówno na i poza stołem tenisowym!
          Pan Paweł i Pan Robert

• Piłka nożna