• I Mistrzostwa Świata w Szachach Komputerowych - Pączewo Chess Tour 2023

• 05.06.2023 15:56
      • Drodzy uczniowie klas IV - VIII

Już 13 czerwca 2023 r. w naszej szkole zostaną rozegrane I Mistrzostwa Szkoły w Szachach Komputerowych - Pączewo Chess Tour 2023.

• Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas IV – VIII do udziału w I Mistrzostwach Świata w Szachach Komputerowych - Pączewo Chess Tour 2023, które odbędą się dnia 13 czerwca 2023 r. w PSP w Paczewie (początek o godzinie 900) w pracowni komputerowej. Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach: dziewcząt oraz chłopców w formacie każdy z każdym. Zawodnik rozgrywa dwa pojedynki 10. minutowe (raz kolorem białym, raz kolorem czarnym). Za zwycięstwo otrzymuje 1 pkt. Za remis ½ pkt.
        Warunkiem przystąpienia do turnieju jest posiadanie konta na portalu szachowym Chees.com.pl (
        https://www.chess.com/home) oraz zgłoszenie udziału u organizatorów mistrzostw: p. Janusza Szwabo lub p. Artura Breszki. Na zgłoszenia czekamy do piątku (02 czerwca 2023 r.)